دکتر آزاده معارفیان » لیزر مونالیزا تاچ در مشهد
[reading-time]

لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ

با استفاده از دستگاه مونالیزا تاچ  کارهای زیادی در حوزه زیبایی زنان می توان انجام داد. این دستگاه دارای سری های مختلفی است  و هرکدام از آن ها برای انجام روشی به کار می رود. یکی از محبوبترین کاربردهای دستگاه مونالیزا تاچ، لابیاپلاستی است، اما از این لیزر قدرتمند برای انجام دیگر موارد مانند: سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن و درمان بی اخیترای ادرار نیز استفاده می شود. در ادامه مطلب درباره روش کار این دستگاه و کاربردهای آن توضیح داده خواهد شد.

 

لابیاپلاستی با دستگاه مونالیزا تاچ  

اغلب مشکلات و بیماری های زنان با انجام جراحی قابل انجام است، اما جراحی عارضه هایی دارد و بسیار یاز افراد تمایلی به انجام جراحی ندارند، امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پزشکی، روش های جدید و بدون عارضه ای برای انجام بسیاری از مشکلات به وجود آمده است.

برخی از خانم ها دارای لابیاهای بزرگ هستند که مشکلاتی برای آنها ایجاد کرده است و در عین حال تمایل به انجام لابیاپلاستی دارند و در عین حال از روش هایی همچون جراحی نگرانی و ترس دارند، با استفاده از دستگاه مونالیزا تاچ  می توان بدون کمترین عارضه و هراسی لابیاپلاستی را انجام داد.

نحوه انجام لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ  

  • بیمار برای انجام لابیاپلاستی بدون بیهوشی و تحت بی حسی موضعی  قرار می گیرد.
  • بدون ایجاد برش وخونریزی و یا برجای گذاشتن زخمی، لابیاهای بزرگ لیزر می شوند.
  • بیمار هیچگونه دردی در حین انجام لابیاپلاستی تجربه نخواهد کرد.
  • لابیاپلاستی با این روش طی 15 الی 20 دقیقه انجام می شود.
  • لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا تاچ را می توان در مطب انجام داد.

 سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ  

یکی دیگر از کاربردهای مهم لیزر مونالیزا تاچ  ، رفع تیرگی واژن و ناحیه ی تناسلی است، با استفاده از این روش می توان تیرگی های موجود در این ناحیه را از بین برد و به روش کردن واژن پرداخت.

تنگ کردن ناحیه ی واژن با لیزر مونالیزا تاچ  

خانم هایی که زایمان داشته و از گشادی واژن رنج می برند و همینطور میل جنسی در آن ها کاهش یافته است، با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ ، می توان بدون جراحی تنگ کردن واژن را انجام داد.

لیزر-مونالیزا-تاچ-در-مشهد

درمان مشکلات ادراری خانم ها با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ  

برخی از بانوان به علل گوناگونی در اثر عطسه، سرفه و با هر نوع فشاری دچار بی اختیاری ادرار می شوند که این عارضه بسیار برای آنها آزاردهنده و ناراحت کننده است.

یکی از روش های درمانی مشکلات ادراری جراحی است، اگر بیمار تمایلی به انجام جراحی نداشته باشد، می تواند با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ ، می توانند عمل لیزر را داخل واژن با سری مربوط به بی اختیاری ادرار برای آن ها انجام شده و به طور کلی این بیماری و عارضه درمان خواهد شد.

درمان بی اختیاری و مشکلات ادراری اغلب طی سه جلسه انجام خواهد شد و بیمار دوره نقاهت طولانی را نخواهد داشت.

دکتر آزاده معارفیان، متخصص زنان در مشهد هستند، برای ارتباط با ایشان به آدرس : مشهد،بلوار معلم،معلم ۳۱،طبقه بالای داروخانه دکتر مودب مراجعه کرده و یا با شماره ☎ ۰۵۱۳۶۰۷۷۱۲۵ تماس بگیرید و یا اینستاگرام دکتر معارفیان را دنبال کنید.

 

نتیجه:

در آخر باید بگوییم، همانطور که در مقاله مشاهده شد، برای انجام بسیاری از روش های زیبایی زنان می توان از لیزر مونالیزا تاچ   استفاده کرد، که این روش طی یک الی چند جلسه مشکل را به طور کامل برطرف کرده و در عین حال بدون هر گونه برش، خونریزی درمان را انجام می دهد و دوره نقاهت خاصی پس از آن نیاز نیست، در نهایت بیمارخیلی زود به فعالیت های عادی خود باز می گردد.

برچسب ها:
مقالات مرتبط
[yarpp]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *