دکتر آزاده معارفیان » سفید کردن واژن در مشهد

سفید کردن واژن

سفید کردن واژن

به طور طبیعی رنگ پوست ناحیه تناسلی به نسبت دیگر نقاط بدن تیره تر است. این موضوع در افرادی که رنگ پوست روشن تری دارند نیز صدق می کند.اما چگونه و با چه روش هایی می توان ناحیه تناسلی را سفید کرد؟ در ادامه مطلب دکتر آزاده معارفیان نکات مهمی درباره نحوه رفع تیرگی واژن بیان خواهند کرد.شاید در گذشته نه چندان دور بانوان از روش های خانگی و گیاهی بسیاری استفاده می کردند تا بتوانند مقداری تیرگی ناحیه واژن را از بین ببرند. اما اغلب روش ها یا پاسخگوی نیاز آن ها نبودند و یا به علت نتیجه دهی طولانی مدت به بوته فراموشی سپرده می شدند.

دیگر بانوان به این نتیجه رسیده بودند که تغییر رنگ ناحیه تناسلی از ویژگی های لاینفک آن است . درست در همین زمان روش هایی ابداع شد که نه تنها تاثیر شگرفی ایجاد می کرد، بلکه می توانست برای همیشه بانوان را بی نیاز از روش های قدیمی کند. روشی که در حال حاضر با عبارت سفید کردن واژن هزاران بار در موتور های جستوجو گر سرچ می شود.با توجه به نیاز روز افزون بانوان از روش های جوانسازی واژن بر آن شدیم تا توضیح مفصلی در باب این موضوع دهیم تا آن ها را در رسیدن به نتیجه دلخواه شان یاری کنیم.

سفیدکردن واژن در مشهد

چرایی تغییر رنگ پوست واژن

از بانوان بسیاری شنیده شده، که چرا پوست این ناحیه دچار تیرگی می شود؟ آیا تیرگی ناحیه تناسلی طبیعی بوده و یا خبر از ابتلا به نوعی بیماری می دهد؟

در ابتدا باید بیان کنیم به دلیل موقعیت قرار گیری ناحیه تناسلی تغییر رنگ واژن به دلیل قرار گیری در معرض رطوبت امری طبیعی است و این عارضه تنها متوجه برخی بانوان نیست. علاوه بر این رشد موهای زائد در این ناحیه بعد از آغاز سن بلوغ خود عامل اصلی در ایجاد تیرگی واژن است. زمانی که دختران بعد از رویش مو ها با استفاده از لوازم متداول اصلاح این ناحیه ، موهای زائد را از بین می برند ، این لوازم خود در ایجاد تیرگی نقش بسیاری ایفا می کنند.

مضاف بر تمامی این عوامل افزایش سن نیز عاملی مهم دیگری در ایجاد تیرگی ناحیه تناسلی به شمارمی آید. نباید فراموش کنید که برخی بانوان به دلایل ژنتیک دارای پوست تیره تری در این ناحیه هستند که نمی توان رنگ آن را به راحتی تغییر داد.لازم به ذکر است که اغلب بانوان پس از سپری شدن دوران بارداری با تیرگی ناحیه تناسلی مواجه می شوند که این مشکل به دلیل تغییرات هورمونی در آن دوران خواهد بود.دختران و بانوان جوان به یاد داشته باشند؛ پوشیدن لباس های جذب نیز می تواند در تیرگی ناحیه تناسلی نقش به سزایی داشته باشند. بنابراین بهتر است برای جلوگیری از این عارضه و ابتلا به برخی عفونت ها عادت های اشتباه خود را کنار گذارید.

سفید کردن واژن از گذشته تا کنون

همانطور که در ابتدا بیان شد روش های دیرین در ایجاد سفید کردن واژن نتواست رضایت بانوان را جلب کند. پس از آن نوبت به استفاده از برخی لایه بردار ها و پماد های مخصوص تغییر رنگ پوست رسید. این پماد ها به علت اینکه در برخی ایجاد حساسیت می کردند به سرعت از میدان رقابت بیرون رفتند .اما در حال حاضر روش هایی ابداع شده است که توانسته به میزان بالایی بانوان را به ایده آل های شان نزدیک کند.همانطور که می دانید زیبایی ناحیه تناسلی می تواند تاثیر قابل توجهی در اعتماد به نفس بانوان در ایجاد روابط زناشویی گذارد، لذا ما این نوید را به بانوان می دهیم که اکنون می توانند با روش های موثر تری لذت جنسی بیشتری را تجربه کنند.

سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

لیزر واژینال روش نوظهوری است که هم اکنون در بسیاری از مطب متخصصین زنان مورد استفاده قرار می گیرد. با کمک این لیزر می توان تیرگی واژن را از بین برد. در این روش از اشعه ای استفاده می شود که قادر است رنگ دانه های پوستی را از میان بردارد و نتیجه رنگ پوست را روشن تر کند.مدت زمانی که برای انجام سفید کردن واژن با لیزر در نظر گرفته اند، تنها 30 دقیقه است که در طی انجام آن برای جلوگیری از احساس درد از ژل های مخصوص استفاده خواهد شد.

آیا می توان از تیرگی واژن پیشگیری کرد؟

  • پاسخ این سوال مثبت است. بانوان می توانند با رعایت برخی اصول بهداشتی و تغذیه ای از بروز تیرگی واژن جلوگیری کنند.
  • مصرف حداقل 6 الی 8 لیوان آب در طول روز، این امر علاوه بر شفافیت پوست واژن سلامت عمومی بدن و شفافیت پوست نواحی دیگر بدن را نیز در پی خواهد داشت.
  • اجتناب از پوشیدن لباس های جذب که علاوه بر ایجاد تیرگی می تواند فرد را مستعد ابتلا به عفونت های زنان نیز کند.
  • همانطور که می دانید این ناحیه بنا بر محل قرار گیری آن در بدن بیشتر دچار تعریق می شود. مواد موجود در عرق خود موجب تیرگی ناحیه تناسلی خواهد شد.  پس تا می توانید از مرطوب ماندن این ناحیه و عواملی که باعث افزایش تعریق می شوند خودداری کنید.
  • پرهیز از استفاده  کرم و یا تالک های مو بر. چرا که این مواد خود به علت شیمیایی بودن باعث تغییر رنگ پوست واژن خواهند شد.
  • از روش های بهتری به جای استفاده از تیغ و ژیلت جهت از بین بردن مو های زائد این ناحیه استفاده کنید.
دکتر آزاده معارفیان، متخصص زنان در مشهد هستند، برای ارتباط با ایشان به آدرس : مشهد،بلوار معلم،معلم ۳۱،طبقه بالای داروخانه دکتر مودب مراجعه کرده و یا با شماره ☎ ۰۵۱۳۶۰۷۷۱۲۵ تماس بگیرید و یا اینستاگرام دکتر معارفیان را دنبال کنید.

هزینه سفید کردن واژن با لیزر در مشهد

به دلیل افزایش متقاضان این روش نمی توان هزینه مشخصی را برای آن در نظر گرفت. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این است که بانوان دقت داشته باشند هزینه بسیار کم و یا بسیار زیاد تضمین کننده نتیجه این روش نیست، لذا پیشنهاد می شود با مراجعه به یک متخصص زنان خوب ابتدا از مهارت وی در انجام این روش اطمینان حاصل کنید و در مرحله بعد هزینه رادر نظر بگیرید.

توصیه پایانی

شاید تصور کنید که سفید کردن واژن روشی آسان و بی خطر ست. اما باید این نکت را گوش زد کنیم که همین روش ساده اگر به دست متخصص زنان بی تجربه صورت گیرد می تواند عوارضی برای بانوان به همراه داشته باشد. بنابراین قبل از اقدام به انجام این روش در انتخاب بهترین متخصص زنان در مشهد دقت داشته باشید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *