دکتر آزاده معارفیان » جوان سازی واژن

جوان سازی واژن

جوان سازی واژن

امروزه در بسیاری از مراکز پزشکی و مطب های معتبر اقدامات متنوع و گسترده ای برای زیبایی بیشتر واژن خانم ها و نیز برای رفع بیماری هایی که در ناحیه واژن خانم ها در حال انجام است که احتمالا با بسیاری از خدمات پزشکی آشنا هستید.یکی از خدمات پزشکی رایج که امروزه نیز بسیار پر طرفدار و متقاضی دارد، جوانسازی واژن و جراحی زیبای واژن است که با بالاترین کیفیت و نیز درصد موفقیت موفق ترین جراحی زیبایی است.

جوانسازی-واژن-در-مشهد

جوان سازی و تنگ کردن واژن برای بسیاری از زنان جزء دغدغه های اصلی و مهم زندگی شان است. در جهان امروز که شاهد طیف گسترده ای از زیبایی و رنگ و لعاب هستیم زنان حق دارند که بخواهند از دیگران زیباتر باشند و در جهت کسب رضایت جنسی همسران شان اقدامات لازم را انجام دهند.

انواع روش های جوانسازی واژن :

برای زیبا سازی و جوان سازی و تنگ کردن واژن اقدامات مختلفی در حال انجام است. از جمله:

  1. لابیا پلاستی
  2. پرینورافی
  3. واژینوپلاستی

در این مقاله به این سه نوع روش برای زیبایی بیشتر واژن که مورد اقبال زنان است خواهیم پرداخت.

لابیا پلاستی

 این روش درمان و زیبایی که در جهت زیبایی بیشتر واژن استفاده می شود خدمات زیادی را به خانم ها ارائه می کند، ازجمله:

  1. زیبایی بیشتر لابیا ها ( لابیاها زائده های اضافی است که در اطراف واژن خانم ها وجود دارد)

زنانی که در اثر کهولت سن زیبایی لابیاهای خود را از دست دادند می توانند از این روش برای زیبا کردن لابیا هایشان استفاده کنند. در واقع پزشک با برشی که به لابیا ها می دهد آن ها را کوچک کرده و نمای زیبایی پیدا می کند.

  1. رفع گشادی واژن

معمولا زنانی که بارداری و بعد از آن زایمان طبیعی را تجربه می کنند پس از آنکه دوره نقاهت خود را سپری کردند در صدد بر می آیند که در جهت تنگ کردن واژن خود اقداماتی را انجام دهند. به همین جهت با بسیاری از افراد مشاوره های لازم را در این زمینه دارند. لابیا پلاستی علاوه بر اینکه می تواند لابیا های شل شده و افتاده را به درستی ترمیم کند اگر در روش خود از لیزر هم استفاده کند می تواند نواحی داخلی واژن را تنگ کند.

  1. زنانی که در اثر وراثت و یا خصوصیات ژنتیکی لابیاهای بزرگی دارند در هنگام ورزش کردن و یا دوچرخه سواری از دردی که در واژن خود احساس می کنندبراز نارضایتی می کنند به همین جهت برای درمان این مشکل، لابیاپلاستی بهترین و موفق ترین گزینه است.

در این روش لابیاها با تیغ جراحی بریده می شود سپس با نخ هایی بخیه زده می شود اما در مواردی ممکن است پزشک از لیزر هایی برای بستن جای رخم استفاده کند.

 پرینورافی

پرینورافی از روش هایی است که برای زیبایی و تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش با استفاده از لیزر هایی که برای حصول همین هدف ( تنگ کردن و زیبایی ) تولید شده اند اقدامت پزشکی و ترمیمی انمام می شود. بدین معنا که با لیزرهای مختلف واژن را تنگ کرده و زیبایی و کیفیت سابق خود را به دست می آورد.

مزایای پرینورافی

  • از مزایای پرینورافی باید گفت که در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه عوارض و عواقبی و بدون درد و خونریزی، واژنی که زیبایی سابق خود را دارد برای شما ایجاد می کند.
  • در این روش هیچ گونه بیهوشی استفاده نمی شود بلکه با بی حسی های موضعی می توانند درد را رفع کنند . بدین ترتیب شما بلافاصله پس از اینکه درمان شدید می توانید به منزل برگردید.
  • از مراقبت هایی که پس از این روش درمان باید داشته باشید این است که نباید تا مدت دو هفته رابطه جنسی داشته باشید.

دکتر آزاده معارفیان، متخصص زنان در مشهد هستند، برای ارتباط با ایشان به آدرس : مشهد،بلوار معلم،معلم ۳۱،طبقه بالای داروخانه دکتر مودب مراجعه کرده و یا با شماره ☎ ۰۵۱۳۶۰۷۷۱۲۵ تماس بگیرید و یا اینستاگرام دکتر معارفیان را دنبال کنید.

واژینوپلاستی

این روش نیز برای زیبایی و تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرد، زنان مسن به علت یائسگی ممکن است بخشی از هورمون های زنانه خود را از دست بدهند به همین جهت واژن آنها دیگر زیبایی و طراوت گذشته را ندارد و آن ها را دغدغه مند می کند که در جهت بازیابی زیبایی آن بکوشند.

کاربرد واژینوپلاستی

با این روش زنان دیگر بوی بد واژن، چروکیدگی و افتادگی را مشاهده نخواهند کرد و در روابط جنسی خود بالاترین کیفیت و لذت جنسی را تجربه خواهندکرد.

با توجه به این موضوع که واژن مهم ترین رکن یک رابطه جنسی موفق و نیز پر لذت است اگر به هردلیلی حالت طبیعی خود را از دست بدهد موجب می شود که لذت و کیفیت رابطه جنسی با مشکل مواجه شود. به همین دلیل برای حافظت از آن باید نکات لازم را رعایت کنید و در صورتی که مشکلاتی را متحمل شد برای رفع مشکل آن روند درمانی مناسب را طی کنید. بسیارند زنانی که اعتماد به نفس خود را هنگام رابطه جنسی از دست داده اند زیرا که نمی توانند همان لذت و جاذبه را برای همسرانشان داشته باشند.

نتیجه گیری

در آخر باید بگوییم امروزه بسیاری از روش های جوان سازی و زیبا سازی واژن از سوی بسیاری از زنان مورد اقبال است و در بسیاری از مطب ها این خدمات در حال ارائه است. نکته ای که همواره مورد غفلت زنان است این نکته است که در انتخاب پزشک خود نهایت دقت و وسواس را داشته باشند. همواره در انتهای اکثر نگارش هایمان این نکته را بارها و بارها تکرار کردیم که پزشک مهم ترین عاملی است که در نتیجه و موفقیت عمل جراحی و زیبایی نقشی موثر دارد . پس برای اینکه بهترین نتیجه  را کسب کنید و بالاترین درجه رضایت مندی را داشته باشید از تحقیقات لازم برای یافتن پزشک خوب به سادگی عبور نکنید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 Comments
Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *